Nabídka

Kromě plesových a firemních pořadů Vám nabízíme
i několik hudebně tématických celků:
Galakoncert "Petra Janů zpívá Gershwina" za doprovodu Septet Plus Orchestra s 10ti smyčci a  vokálním triem Za5dvanáct. Na koncertě zazní nejznámější melodie tohoto hudebního génia,
ale i další hity této populární zpěvačky.
  

Písničkový pořad sestavený z největších hitů minulých let v podání Romana Vojtka za doprovodu  Septet Plus Orchestra, nebo orchestru Karla Vlacha se svými kmenovými zpěváky.


  • Marie Rottrová a hosté

    Jedná se o koncert největších hitů za dobu celé její kariéry. Jejími hosty jsou Jaroslav Wykrent, dvorní skladatel, textař, zároveň zpěvák a dlouholetý kolega nebo sólista ostravské skupiny Flamingo Petr Neměc. Doprovází devítičlenný orchestr Septet Plus a vokální trio Fresh.


  • V zajetí swingu

Koncert sestavený  z nejvýznamějších světových orchestrálních i zpívaných skledeb v podání kmenových zpěváků orchestru. Možnost přizvat hosty- Jitku Zelenkovou, Marcelu Královou nebo Láďu Kerndla.

Roman Vojtek představuje muzikálové hity. Doprovází devítičlenný orchestr Septet Plus a vokální trio Fresh.


Vánočně laděný koncert Petry Janů, kde samozřejmě nechybí ani "nevánoční" hity. Hostem je dětský pěvecký sbor Coro Piccolo. Doprovází devítičlenný orchestr Septet Plus a vokální trio Fresh.